Sakarya Altus Servisi 0552 241 91 13

Sakarya Altus Servisi 

Sakarya altus servisi , sakarya ’nda Altus marka beyaz eşyalarınızın arızalanması durumunda , veya cihazlarınızın performansı düşmeye başladığında , bakımlarının yapılması gerektiğinde  , cihazlarınızın bir yerden başka bir yere taşınması gerektiğinde demontaj ve montaj işlemleri gerektiğinde , sakarya altus servisi siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde.

Sakarya Altus servisi ‘nde yapılan tüm işlemler 1 yıl garanti dahilindedir.  Almış olduğunuz hizmet karşısında size vereceğimiz belge ile , hem cihazınızı , hemde kendinizi güvence altına almış oluyor ve tarafımızdan imza altına alınarak garantisini onayladığımız cihazınıza ait belgeniz , hem sizde hemde firmamızın dijital arşivinde saklanmaktadır. Olası bir kaybolma , yırtılma , ıslanma vs. evrağınız zarar gördüğünde firmamızdan yenisini talep edebilirsiniz.

Sakarya Altus servisi olarak biz , sakarya’nın kireçli sularını dikkate alarak , cihazlarınıza atölyede yaptığımız her işlem karşılığında hiçbir ekstra ücret talep etmeden kireç bakımlarını ve performans bakımlarını yapıyoruz.

Sakarya Altus servisi olarak biz , siz değerli müşterilerimizin , geç saatte eve gelme durumları veya geç bir vakitte cihazlarınızın arızalanması durumunda , sizler için nöbetçi ekip çıkartarak istediğiniz her saat size hizmet verebiliyoruz. Bunun için mesai saatleri dışında mobil telefon numaramızdan randevu almanız gerekmektedir.

Sakarya Altus servisi olarak , yedek parça ambarımızın stoğunun detaylı bir şekilde olmasından dolayı , cihazınızın arızası aynı gün içinde tamamlanıp size çalışır şekilde teslim edilir. Olası aksi bir durumda ise eğer yedek parça beklememiz gerekirse , size ürününüze eşdeğer özelliklerde bir konsinye cihaz bırakarak mağdur kalmamanız sağlanacaktır.

Sakarya Altus servisi olarak , bizim tüm teknik personelimiz , ürünleriniz hakkında ve davranış hakkında gerekli tüm eğitimlerini tamamlamış , en azından 10 yıl tecrübe sahibi ve gerekli tüm yeterlilik belgeleri olan profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Cihazlarınıza tecrübe ve itinayla yaklaşıyoruz.

Sakarya Altus servisi ‘nden hemen randevu almak için telefon numaraları :

Çağrı merkezi             : 0264 279 52 71

Atolye                          : 0552 241 91 13

Mobil ekip                    : 0544 622 08 34

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir